Kompānija TEDS piedāvā plašu dažāda veida žalūziju klāstu. Mūsu speciālisti ātri un kvalitatīvi izpildīs jebkuras sarežģītības pasūtījumu.

Mūsu priekšrocības:
  • Konkurētspējīgas cenas
  • Pasūtījuma izpilde visīsākajā laikā
  • Sadarbība ar dizainieriem un celtniecības kompānijām
  • Augsta produkta kvalitāte
  • Garantija visai produkcijai

 

Mēs piedāvājam sekojošus žalūzīju veidus:

rulonnieRullo žalūzijas - viens no populārākajiem žalūziju veidiem. Rullo žalūzijas ir ļoti funkcionālas: tās var uzstādīt logu ailēs, pie sienas un pat pie griestiem. Tās var lieliski saskaņot ar logu aizkariem un telpas interjeru kopumā. Rullo žalūzijas rada siltu noskaņojumu jebkurā mājokļa telpā. Pateicoties audumu dažādībai, var regulēt apgaismojuma intensitāti istabā.

minikaseti3Minikasetes - rullo žalūziju veids, kas ir īpaši piemērotas plastikāta logiem. Kasešu žalūzijas ekonomē vietu loga ailē un lieliski aizsargā telpu no saules stariem. Tas tiek panākts ar to, ka minikasetes blīvi piekļaujas stiklam, audums pa malām ir piesegts ar sānu vaduļiem, kas savukārt nodrošina konstrukcijas hermētiskumu.

vertikaljnieVertikālās žalūzijas izmanto gan biroja telpās, gan dzīvokļos, gan jebkurās sabiedriskās nozīmes telpās. Tās viegli iekļaujas jebkurā interjerā, jo materiālu un tekstūras bagātība palīdz atrast oriģinālu dizaina risinājumu. Mūsu kompānija piedāvā arī vertikālās žalūzijas "Saules buras", kas, pateicoties savai konstrukcijai, izskatās ļoti bagātīgi un apjomīgi.

isoŽalūzijas ISO ir horizontālās alumīnija žalūzijas, kas speciāli izgatavotas plastikāta logiem. Horizontālo žalūziju ISO atšķirība no parastajām alumīnija žalūzijām, ir to konstrukcijas īpatnības. Speciālā veidā izgatavotā augšējā alumīnija karnīze dod iespēju lamelēm blīvi piekļauties pie loga stikla, kas nodrošina konstrukcijas hermētiskumu.

plissePlisētas žalūzijas ir viens no mūsdienīgākajiem žalūziju risinājumiem. Plisētas žalūzijas ir jauns atklājums dizaina interjera jomā, tās izmanto parasto logu, jumta logu un nestandarta formas logu noformēšanai.

fotozaljuziFotožalūzijas ir moderns un jauns virziens telpu interjera noformējumā. Mēs piedāvājam rullo un vertikālos foto žalūziju veidus. Jūsu dzīvokļa vai ofisa interjerā foto žalūzijas ienesīs kolorītu un daudzveidību.

Antimoskītu tīkls. Antimoskītu tīklus uzstāda gan uz logiem, gan uz durvim. Galvenokārt moskītu tīkls nodrošina aizsardzību no kukaiņiem, bet var kalpot arī kā barjera putekļu un kaitīgu alergēnu iekļušanai telpās.